Uroczystości rodzinne

IMIENINY URODZINY

Są miłym powodem, aby spotkać się w gronie bliskich osób. Świętowanie imienin czy urodzin może być niebanalnym prezentem niespodzianką

Serwujemy najbardziej sprawdzone menu – obiad składający się z 2 lub 3 dań z dodatkowym deserem, np. w formie uroczyście podawanego  tortu. Dla osób, które chcą spędzić w Zamku całe popołudnie proponujemy w międzyczasie krótszy lub dłuższy  spacer nad Zatokę Pucką.

 

URODZINY DZIECKA

W zapracowanym  codziennym życiu czas poświęcony dziecku niejednokrotnie jest zbyt krótki. Niech obiad z okazji urodzin dziecka będzie chwilą wspólnie spędzoną – z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem…

Pokażemy dziecku, że uroczystość jest jego świętem. Podamy odpowiednie menu, uwzględniające dietę dla dziecka. Przygotujemy odpowiednią oprawę sali – udekorujemy ją wesołymi balonami, girlandami. Podamy urodzinowy tort – bajecznie ozdobiony, z imienną dedykacją. Wzniesiemy toast winem musującym bezalkoholowym.

CHRZCINY

Zaproszenie gości na obiad z okazji chrzcin dziecka do Zamku będzie świętem dziecka i wielką pomocą i chwilą wytchnienia dla jego matki.

Zapewnimy odpowiednią oprawę sali; na życzenie przygotujemy wizytówki i prezenciki dla gości stosowne do okazji.

Wybierając wspólnie menu , pamiętamy zawsze o specjalnym menu dla karmiącej matki, odpowiedniej dekoracji tortu oraz o życzeniach smakowych całej rodziny.

KOMUNIE

Obiad z okazji komunii, jednej z najważniejszych rodzinnych uroczystości pozwoli w spokoju przeżyć religijne obrzędy i w gronie najbliższych cieszyć się wspólnie dniem.

Każdego roku przygotowywane jest specjalne menu, które pozwala na sprawne wydawanie obiadu. Menu komunijne zawiera najbardziej lubiane przez dzieci i dorosłych dania. Najczęściej menu komunijne serwowane jest na półmiskach, z których  goście wybierają ulubione potrawy.

Podczas pobytu w Zamku gwarantujemy chwile relaksu na spacerze w zabytkowym parku, przestrzeni do zabaw dla dzieci nie zabraknie.