Uroczystości rodzinne

Dysponujemy wieloma kameralnymi lub  przestronnymi pomieszczeniami. Począwszy od sali dla dwojga - Sali Granatowej (max dla 10 osób), przez Salę Złotą (10 osób), Bibliotekę (18 osób), Zegarową (24 osoby), kończąc na Sali Witrażowej (max 64 osoby). Do ilości zaproszonych gości dopasujemy odpowiednią salę.

Prosimy o przesłanie na adres rzucewo@sameksobieski.pl  zapytania nt organizacji uroczystości rodzinnych. Prześlemy ofertę wraz z aktualną kartą menu.

- IMIENINY, URODZINY

Są miłym powodem, aby spotkać się w gronie bliskich osób. Świętowanie imienin czy urodzin może być niebanalnym prezentem niespodzianką

Serwujemy najbardziej sprawdzone menu – obiad składający się z 2 lub 3 dań z dodatkowym deserem, np. w formie uroczyście podawanego  tortu. Dla osób, które chcą spędzić w Zamku całe popołudnie proponujemy w międzyczasie krótszy lub dłuższy  spacer nad Zatokę Pucką.

- URODZINY DZIECKA

W zapracowanym  codziennym życiu czas poświęcony dziecku niejednokrotnie jest zbyt krótki. Niech obiad z okazji urodzin dziecka będzie chwilą wspólnie spędzoną – z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem…

Pokażemy dziecku, że uroczystość jest jego świętem. Podamy odpowiednie menu, uwzględniające dietę dla dziecka. Przygotujemy odpowiednią oprawę sali – udekorujemy ją wesołymi balonami, girlandami. Podamy urodzinowy tort – bajecznie ozdobiony, z imienną dedykacją. Wzniesiemy toast winem musującym bezalkoholowym.

- CHRZCINY

Zaproszenie gości na obiad z okazji chrzcin dziecka do Zamku będzie świętem dziecka i wielką pomocą i chwilą wytchnienia dla jego matki.

Zapewnimy odpowiednią oprawę sali; na życzenie przygotujemy wizytówki i prezenciki dla gości stosowne do okazji.

Wybierając wspólnie menu , pamiętamy zawsze o specjalnym menu dla karmiącej matki, odpowiedniej dekoracji tortu oraz o życzeniach smakowych całej rodziny.

- KOMUNIE

Obiad z okazji komunii, jednej z najważniejszych rodzinnych uroczystości pozwoli w spokoju przeżyć religijne obrzędy i w gronie najbliższych cieszyć się wspólnie dniem.

Każdego roku przygotowywane jest specjalne menu, które pozwala na sprawne wydawanie obiadu. Menu komunijne zawiera najbardziej lubiane przez dzieci i dorosłych dania. Najczęściej menu komunijne serwowane jest na półmiskach, z których  goście wybierają ulubione potrawy.

Podczas pobytu w Zamku gwarantujemy chwile relaksu na spacerze w zabytkowym parku, przestrzeni do zabaw dla dzieci nie zabraknie.